Waluta
Język

Szanowni Państwo,

Firma ART.MAS stale rozwija się by sprostać potrzebom naszych Klientów. Wiemy, że czasem szybkość dostawy odgrywa priorytetową rolę w procesie realizacji zamówień. Dlatego pragniemy przedstawić Państwu nową opcję dostawy - Dostawa w dniu zamówienia.

Zamówienia korzystające z tej opcji, będą dostarczane do klienta w tym samym dniu, w którym zostały złożone i zatwierdzone przez Dział Sprzedaży. Dowożone będą transportem własnym firmy ART.MAS i na koszt firmy ART.MAS. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów!

Usługa 'Dostawa w dniu zamówienia' będzie realizowana po spełnieniu poniższych kryteriów:

  • Wartość zamówienia powinna przekroczyć 10,000 zł netto.
  • Zamówienie powinno być złożone w Dziale Sprzedaży do godziny 10:00 w dniu jego realizacji.
  • Adres dostawy powinien znajdować się w odległości nie większej niż 150 km od siedziby firmy ART.MAS (Radom).
  • Ilość zamówionego towaru powinna zmieścić się do jednego samochodu dostawczego.
  • Zamówienie musi zostać potwierdzone przez pracownika Działu Sprzedaży ART.MAS. Klient otrzyma informacje czy jego zamówienie kwalifikuje się do Dostawy w dniu zamówienia. O zakwalifikowaniu decydować będą takie czynniki jak: zgodność z powyższymi punktami, dostępność towaru, godzina złożenia zamówienia, adres dostawy.

Szczegółów dotyczących oferty udziela Dział Sprzedaży.

WAŻNE:

Towar dostarczany na paletach zawsze jest przez nas zabezpieczany folią stretch oraz dodatkową taśmą plombującą z nadrukiem 'ART.MAS - RADOM'. Prosimy o sprawdzanie podczas odbioru towaru, czy zarówno folia jak i taśmy
nie zostały naruszone lub zamienione na innej. W przypadku braku jednego z wymienionych elementów zabezpieczających, lub różnic w opakowaniu i zabezpieczeniu towaru, prosimy o sprawdzenie
i przeliczenie towaru w obecności kuriera.